SPOZNAVANJE NARAVE: CENTER O VELIKIH ZVEREH DINA PIVKA

v četrtek, 15. 2. 2024, 

z odhodom ob 8.30 izpred avtobusne postaje v Ajdovščini, prihod okrog 13. ure

 

V okviru februarskega srečanja bomo obiskali DINA center o velikih zvereh v Pivki. Spoznali bomo, kako nas »vidijo« velike zveri.
Obiskovalci centra se na desetih postajah s pomočjo interaktivnih medijskih orodij in zanimivih zgodb lahko potopijo v svet treh velikih zveri. S tehnologijo navidezne resničnosti izkusijo razlike v čutnem zaznavanju posameznih živali in človeka. Tehnologija obogatene resničnosti jim omogoča odkrivanje živalskih sledi po tleh centra, odzivni zasloni pa brskanje po objavah iz življenja posameznih osebkov na »zverbooku«.
Cena za prevoz z minibusom bo 19 EUR (ob prijavi 19 potnikov) oziroma 20 EUR (15 potnikov). Vstopnina v center je od 5 do 7 EUR (odvisno od števila obiskovalcev).
Prijave sprejemamo do torka, 13. 2., do 12. ure.