Vabimo vas na brezplačno in praktično delavnico s področja digitalnih kompetenc, ki jo pripravljamo v sodelovanju z Ljudsko univerzo Ajdovščina (v okviru javnega razpisa na Ministrstvu za digitalno preobrazbo). Novembrska delavnica bo posvečena delu z računalnikom. K vpisu vabimo vse, ki že imate osnovno znanje dela z računalnikom.

Delavnica bo potekala trikrat po 2–3 ure, in sicer v sredo, 22. 11., petek, 24. 11., in ponedeljek, 27. 11. 2023, od 9. ure dalje v ateljeju Društva Most.

Na voljo je omejeno število mest, zato so obvezne prijave. Prijavite se lahko v pisarni društva v času uradnih ur, po telefonu 051 205 242 ali po elektronski pošti most.u3@gmail.com do vključno srede, 15. 11., do 12. ure.

Udeleženci oktobrske delavnice na Društvu MOST boste nadaljevali z delom kot ste se dogovorili na zadnjem srečanju (13., 14. in 20. 11. v prostorih našega društva).