20 LET POHODNIŠTVA

v petek, 12. 4. 2024, ob 19. uri v dvorani MOST

Ob praznovanju 20-letnice pohodništva na naši univerzi se nam pridružite na nepozabnem popotovanju skozi spomine. Predstavitev pripravlja Silvester Čotar, ki je dolgo let vodil daljše pohode »Spoznavajmo Slovenijo« skupaj z ženo Mijo. S slikovnim gradivom in besedo bomo zajeli prva druženja na pohodih, ki sta jih vodila najprej Silvester in Jelka Lemut, pa vse do danes, ko je pohodništvo postalo najštevilčnejša aktivnost društva in sta jih začasno prevzela Branko in Zdenka Lavrenčič.

Spomnili se bomo vseh druženj na pohodih, delili zgodbe, vtise in fotografije z naših najljubših pohodov. Obujali bomo spomine na sončne vrhove, osupljive razglede, dišeče gozdove, na zanimive kraje v naši lepi Sloveniji, in nenazadnje na prijetno družbo, ki nas je spremljala na vsakem koraku.

Veselimo se srečanja z vami in skupnega praznovanja naših pohodniških dosežkov v teh dvajsetih letih.