Našo univerzo so obiskali učitelji iz Italije in Finske, s katerimi načrtujemo skupne vsebine v okviru Erasmus+ povezovanja. Predstavili smo jim našo deželo, delo v naši UTŽO in skupaj obiskali čistilno napravo v Ajdovščini. To so izbrali sami v zavedanju, kako pomembno postaja ozaveščanje ljudi o skrbi za zdravo okolje.
Skupaj so si ogledali tudi mesto Ajdovščino ob vodenju Zdenke in Edota in imeli čas, da si tudi med sabo izmenjajo kontakte, ker so vsi aktivni v dejavnostih Erasmusa. S skupino Unitre Santalucese smo naredili tudi okvirni načrt za njihovo mobilnost v jeseni. Učiteljici s Finske pa sta v torek obiskali jogo in nato sadovnjak s češnjami našega predsednika. Z njimi pa smo naredili načrte za našo mobilnost pri njih na Finskem. Kar veliko vsebinskega in organizacijskega dela je za nami. Gremo naprej.



