Zaključili smo prvi del izobraževanja za digitalne kompetence za naše člane. Slušatelji so se v treh srečanjih naučili uporabljati svoje telefone. Zdaj jih čaka še drugi del v novembru, ko bodo prešli od telefona na računalnik. Nasmejani obrazi so govorili, da so zelo zadovoljni in moramo se zahvaliti za sodelovanje Ljudski univerzi v Ajdovščini (preko Ministrstva za digitalno preobrazbo), ki nam pomaga z učitelji in v bodoče tudi z računalniško opremo. V novembru torej nadaljevalni tečaj za sedanje “učence” in možnost za prijavo v novo skupino, ki bo imela v programu utrjevanje, preverjanje in dopolnjevanje znanja v uporabi računalnika; 22., 24. in 27. novembra. Več informacij je že med obvestili https://drustvo-most-ajdovscina.si/2023/11/05/delavnica-s-podrocja-digitalnih-kompetenc-racunalnistvo-napredni-nivo/

JČ, foto PK